Profesjonalizm

Innowacyjność
Kreatywność
Rzetelność
Skuteczność
Partnerstwo

 

Nasza specjalność

Internet
Identyfikacja wizualna
Zaplecze informatyczne
Hosting
Oprogramowanie

 

Wsparcie dla biznesu

B2B
Doradztwo
Planowanie
Wdrażanie

Witaj na stronie agencji interaktywnej Fashion I.T.


W dobie dużej konkurencji dla biznesu stworzenie orginalnego, a przy tym ciekawego wizerunku jest nie lada wyzwaniem. Dlatego wspólnie z naszymi klientami wychodzimy temu wyzwaniu na przeciw. Biorąc pod uwagę branżę, zasięg działania, wielkość przedsiębiorstwa, zasobność portfela oraz cele jakie stawia sobie firma, a także indywidualne sugestie - nasze projekty są szyte na miarę.

Jako projektanci wizerunku w internecie dobieramy rozwiązania optymalne do potrzeb oraz wymagań jakie stawia rynek. Pomagamy odnaleźć się w gąszczu definicji i nowych technologii.Stworzenie nowego zaplecza informatycznego to jednak nie wszystko. Personel musi sprawnie i umiejętnie z niego korzystać dlatego oferujemy pełne wsparcie szkoleniowe dla pracowników.
miara
Wypróbowało nas już wiele firm w POLSCE i na ŚWIECIE.
SPRAWDŹ CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA CIEBIE!


Projektowanie stron internetowych (html,php,CMS)
Outsourcing IT (serwis informatyczny)
Zarządzanie: aktualizacje, pozycjonowanie
Identyfikacja wizualna, reklama
Tworzenie specjalistycznego oprogramowania
Hosting
Szkolenia grupowe oraz indywidualne
Bogate pakiety ofertowe dla firm

CMS, czyli Content Management System a „po naszemu” to system zarządzania treścią. Jak bardzo jest on potrzebny na Państwa stronie internetowej i czy w ogóle jest potrzebny? Oto najczęstrze pytania wśród osób, które zastanawiajają się nad reklamą swojej firmy w sieci.

Read More: Co to jest CMS?

Jak wynika z naszych doświadczeń większość zleceniodawców stron www ma duży problem z określeniem celów strony WWW. Aby prawidłowo określić cele strony WWW należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie: jaki efekt i jakie korzyści chcemy uzyskać dzięki uruchomieniu serwisu WWW.

Read More: 10 celów stron internetowych

W Polskim Internecie jest wiele stron WWW , które są mało przyjazne i mało intuicyjne dla użytkownika ostatecznego, czyli naszego klienta.

Read More: Użyteczność stron WWW
Każde działanie, które nie ma wyznaczonego celu jest z góry skazane na porażkę. Aby móc w pełni realizować swoje działania, trzeba swój cel mieć jasno określony.

Read More: Piramida sukcesu

MCP 2013rgb BLUE