Profesjonalizm

Innowacyjność
Kreatywność
Rzetelność
Skuteczność
Partnerstwo

 

Wsparcie dla biznesu

B2B
Doradztwo
Planowanie
Wdrażanie

Nasza specjalność

Internet
Identyfikacja wizualna
Zaplecze informatyczne
Hosting
Oprogramowanie

 

Fashion I.T Web Services Ltd. jest firmą informatyczną założoną w 2009r w Polsce, a działającą od 2012r. także w Wielkiej Brytanii.

W XXI wieku tytuł magistra już nikogo nie zaskakuje. Studia na renomowanej uczelni przestały być gwarantem sukcesu. Pojawił się nowy zawód " bezrobotny absolwent wyższej uczelni".
Potrzeba czegoś więcej... oprócz studiów cechuje nas wykształcenie praktyczne zdobywane przez lata realizując nawet najbardziej wymyślne pomysły naszych partnerów.

ZESPÓŁ - talent to predyspozycje, umiejętności do działań oryginalnych i wyjątkowych. Firma jest taka jacy są ludzie, którzy ja tworzą. Ponieważ nikt nie może być dobry we wszystkim Fashion I.T jest zespołem profesjonalistów z wielu dziedzin informatyki.

Dlatego jesteśmy w stanie stworzyć nowoczesną stronę internetową, służyć doradztwem w zakresie obsługi systemu informatycznego w firmie, zaplanować i zaprojektować skuteczną reklamę oraz stworzyć oprogramowanie od podstaw wedle wytycznych klienta.

Specjalizujemy się w najnowszych technologiach na poziomie małych firm oraz dużych korporacji. Posiadamy doświadczenie zarówno w zarządzaniu firmą posiadajacą 1 serwer + kilka stacji roboczych jak i środowiskami z ponad 1000 serwerów.

Technologie, w których się poruszamy to:logo Fashion black

- Windows Server 2003 / 2008 R2 / 2012 R2 administration (DHCP,DNS,Active Directory, storage SAN).
- Virtualization based on VMware and Hyper-V solutions.
- Linux environment (Red Hat, Fedora),
- TCP/IP Networking (ISO / OSI model, TCP / IP v4, configuration)
- Cisco networking (routing, switching,DHCP)
- CMS - systemy zarządzania treścią
- oprogramowanie JAVA

Na czas realizacji projektu w pełni identyfikujemy się z Twoją misją i celami strategicznymi.

MCP 2013rgb BLUE