Profesjonalizm

Innowacyjność
Kreatywność
Rzetelność
Skuteczność
Partnerstwo

 

Wsparcie dla biznesu

B2B
Doradztwo
Planowanie
Wdrażanie

Nasza specjalność

Internet
Identyfikacja wizualna
Zaplecze informatyczne
Hosting
Oprogramowanie

 

Internet staje się podstawowym źródłem informacji o Twojej firmie, jej działalności i ofercie handlowej. Nasi klienci zauważyli, że strony www dają nieograniczone możliwości. Reklama w Internecie dostępna jest 365 dni w roku. Jedną z najczęściej wykorzystywanych usług dostępnych w Internecie jest z pewnością WWW. Posiadanie serwisu internetowego jest w dzisiejszych czasach niezbędnym elementem biznesowym umożliwiającym dotarcie w prosty sposób do niezliczonej rzeszy potencjalnych klientów.

W naszej działalności wspieramy naszych klientów na każdym etapie projektowania, tworzenia i wdrażania dynamicznych i interaktywnych serwisów WWW. Dzięki zastosowaniu technologii takich jak języki skryptowe server- i client-side, bazy danych, systemy CMS oraz wykorzystywaniu animacji Flash, estetycznych i czytelnych układów treści gwarantujemy, że nasze projekty cechuje unikalny charakter.

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci wybrać to co najlepsze dla Ciebie oraz Twojego Biznesu!
 

Sprawdź co może dać wdrożenie systemu CMS w Twojej firmie!

a

Naszym klientom wdrażamy w pełni funkcjonalny, dopasowany do Jego indywidualnych potrzeb system CMS oparty na jednym z najlepszych środowisk tego typu - JOOMLA. Dla serwisów, które mają charakter informacyjny wymagających częstych aktualizacji lub blogów wykorzystujemy narzędzie WORDPRESS. Jeżeli projekt tego wymaga stosujemy inne specjalistyczne bądź autorskie narzędzia. Następnie przygotowujemy odpowiedni projekt graficzny, który sprawia że cała witryna wygląda spójnie, bez względu na to kto i kiedy dodał jakąś podstronę. Dane na stronie nie są integralną częścią formy graficznej, dlatego też mogą być w dowolny sposób modyfikowane. Kolejną zaletą tego typu wdrażanego przez nas systemu jest to, że możemy bardzo szybko i łatwo zmienić wygląd całego serwisu. Przykładem takim może być zmiana wyglądu serwisu w okresie świątecznym czy też dostosowanie go do aktualnego sezonu.

 

Dla potrzeb naszych klientów oferujemy wiele dodatków takich jak aktualności, newsletter, „powiadom znajomych”, forum dyskusyjne, księga gości i inne. W każdej chwili możemy dodawać nowe funkcje, które będą przydatne na Państwa stronie, system CMS nie będzie utrudniał ich wdrożenia, co więcej będzie im sprzyjał.

 

 

W celu otrzymania informacji dotyczących powyższej usługi skontaktuj się z naszym doradcą.

MCP 2013rgb BLUE